ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Kontakty
Kontakty

Map Digital24.cz

INFO LINKA: 722 093 063
Email: info@digital24.cz
Pracovní doba infolinky: PO-PA 8:00-16:00
REKLAMACE, ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY: 774 282 507
Vzhledem k současné situaci není možné osobní doručeni vraceného a reklamovaného zboží do kanceláře.
Email: rma@ceskyvelkoobchod.cz
Pracovní doba: PO-PA 8:00-16:00
TECHNICKÉ DOTAZY
Email: tech@digital24.cz
Pracovní doba: PO-PA 8:00-16:00
 

Servis-Technická podpora

 
Distribuční sklad
Mail Step a.s. - Hall D2 - Digital24.cz
Digital24.cz
Do Čertous 2760/10
Praha 9 - Horní Počernice
 
Kancelář společnosti
(PO - PÁ 08:00 - 16:00 hod)
Digital24.cz
Reklamované zboží zašlete
Český velkoobchod s.r.o.,
Františka Diviše 944/1, 104 00
Praha 10 - Uhříněves
 
Pro vaše pohodlí jsme zavedli novou službu SERVIS+, svoz výrobků přímo od vás do autorizovaného servisu. Díky přímému zaslání výrobků ušetříte čas s doručením výrobků do servisu, čas na vyřešení reklamace a navíc vám ušetříme cestu na poštu. V rámci služby SERVIS+ zařídíme svoz přímo z vámi určeného místa (např. domova, práce, prodejny) a to s garanci vyzvednutí do 48 hod.
 
Provozovatel internetového obchodu Digital24.cz, společnost Český velkoobchod s.r.o, je ryze česká společnost, která působí na čekém trhu již řadu let. Máme tisíce spokojených zákazníků z celé České republiky. Zkušenosti s nákupem u naší společnosti si můžete ověřit u reálných zákazníků, kteří již u nás provedli nákup.
 
Díky spokojenosti ověřených zákazníků získal internetový obchod Digital24.cz prestižní certifikát ověřeno zákazníky od předního českého porovnávače cen Heureka.cz. Hodnocení našeho obchodu skutečnými zákazníky patří dlouhodobě mezi nejlepší na trhu. Zlaté Ověřeno zákazníky získávají ty e‑shopy, které jsou zapojeny do služby Ověřeno zákazníky a za období posledních 90 dní získají dostatečný počet respondentů a to v řádu stovek hodnocení.
 
Internetový obchod Digital24.cz prošel náročným certifikačním procesem, který zajištuje zákazníkovi záruku bezpečeného nákupu a dává jistotu a záruku kvalitních služeb. Jsme řádným členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK), sdružení firem a podnikatelů v oboru elektronického obchodu. Cílem asociace je soustavně podporovat rozvoj elektronického obchodování v České republice. Mezi členy patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.
 
Ecommerce Europe Trustmark vás ochrání, když nakupujete prostřednictvím internetového obchodu v jiné zemi EU. Pokud vidíte logo Ecommerce Europe Trustmark na webových stránkach internetových obchodů které navštívíte, znamená to, že daný internetový obchod sa zavázal obchodovat v souladu s kodexem Ecommerce Europe Trustmark, který zaručuje etické standardy na digitálním trhu. Ecommerce Europe Trustmark sdružuje národní asociace pre elektronický obchod v zemích Evropské unie.
 
Tyto obchodní podmínky, byly vypracované společnosti APEK. Jedná se o společnost, jejímž cílem je zvyšování úrovně ochrany spotřebitelů v České republice. Prodejce jejich převzetím dobrovolně vstoupil do systému „zvyšování kvality obchodních podmínek“, jehož cílem je zpřehlednění a zjednodušení obchodních podmínek, zlepšení vztahu mezi spotřebitelem a podnikatelem a jasná garance obchodních podmínek pro kupujícího - spotřebitele.
 
Provozovatel internetového obchodu
Český velkoobchod s.r.o.
Český velkoobchod s.r.o.
Digital24.cz
Albatrosová 286
252 42, Jesenice u Prahy
IČ: 24823694
DIČ: CZ24823694
Osoba odpovědná za provoz eshopu:
Vítězslav Dužík
722 093 063
info@digital24.cz
 
Napište nám
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.