ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / KONEC NEVHODNÝCH DÁRKŮ

KONEC NEVHODNÝCH DÁRKŮ

Máte obavu, že koupíte výrobek, který nebude odpovídat představám obdarovaného? Špatná barva, výbava, model či značka? Nevadí, vraťte nám ho zpět do 90 dnů a my vám vrátíte zpět peníze, nebo si vyberte jiný model. Více na: Servisplus.online
Podmínky vrácení zboží:
 • Zboží lze vrátit až 90 dnů od zakoupení. Tato lhůta začíná dnem prodeje, datum na faktuře.
 • Vrátit lze pouze nerozbalené a nepoužité zboží v původním neporušeném obalu včetně nepoškozených pečetí, pokud jsou přítomné.
 • Zboží musí být vráceno včetně dalšího příslušenství či doplňkových produktů, jež byly součástí zboží v době uzavření objednávky (např. extra náhradní hlavice). Bude-li zboží vráceno nekompletní, bude z kupní ceny zboží odečtena plná kupní cena tohoto příslušenství či doplňků, případně může být toto považováno za nesplnění podmínek akce.
 • Akce se nevztahuje na zboží, které zákazník objednal jako podnikatel, tedy zadal-li při vytváření objednávky své identifikační číslo.
 • Akce se vztahuje pouze na vybrané malé spotřebiče (nikoliv fotoaparáty, objektivy a další foto příslušenství) a pouze na výrobky, které jsou touto akci „KONEC NEVHODNÝCH DÁRKŮ!„ označené na eshopu a následně na faktuře.
 • Rozhodující pro zapojení výrobku do akce s možnosti vrácení ve 90 dnech je samostatná položka „KONEC NEVHODNÝCH DÁRKŮ!„ v objednávce a na faktuře. Výrobky, které nejsou označené nejsou zapojené do uvedené akce.
Jak vrátit zboží:
 • Vyplňte formulář, který naleznete zde.
 • Zboží s přiloženým vyplněným formulářem musí být doručené na adresu: Český velkoobchod s.r.o., Františka Diviše 944/1, 104 00 Praha 10 - Uhříněves na náklady odesílatele.
 • V případě, že vracené zboží bude splňovat všechny podmínky, zákazníkovi bude vrácena kupní cena zboží bez poštovného a balného. Částka bude poukázána na bankovní účet kupujícího do 14 dnů od přijetí vráceného zboží.
 • Pokud nebudou splněny podmínky akce, bude v případě potřeby pořízena fotodokumentace o stavu zboží a následně bude zboží odesláno zpět na adresu zákazníka. Náklady na zpětné zaslání nese zákazník.
Další podmínky:
 • Zákazník zasláním zboží na výše uvedenou adresu přijímá pravidla akce.
 • Pořadatel akce si vyhrazuje právo jednostranně bez náhrady změnit pravidla akce v průběhu jejího trvání nebo akci zrušit či pozastavit.
 • Organizátor akce je oprávněn kontrolovat plnění všech podmínek této akce a v případě sporu posoudit a s konečnou platností rozhodnout o jakékoliv otázce spojené s akcí.
 • Jakýkoliv právní nárok účastníka či náhrada škody spojené s touto akcí jsou vyloučeny.
 • Za ztracení či poškození zásilky při přepravě vráceného zboží zodpovídá odesílatel. Doporučujeme proto zásilku při odesílání připojistit.
 
 

Hlavním smyslem akce „KONEC NEVHODNÝCH DÁRKŮ„ je bezstarostný nákup dárků pro jinou osobu u které si nejste 100% jistí, jestli uvedená barva, model, či značka bude odpovídat požadavkům obdarovaného. Nikoliv možnost vrátit výrobek, který byl rozbalen a případně také vyzkoušen.

 

V těchto případech se vztahuje klasická lhůta 14 dnů na odstoupení od smlouvy a její podmínky: Odstoupeni od smlouvy

 

Prosím berte na vědomí, že pokud budete chtít dárek vrátit, musí splňovat podmínky uvedené na této stránce. Zejména že nebude rozbalen a všechny jeho součástí zůstanou v originálním balení.

 

Tato akce „KONEC NEVHODNÝCH DÁRKŮ„ v žádném bodu nenahrazuje zákonnou možnost odstoupení od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů a v rámci této lhůty plně platí podmínky dle: Odstoupeni od smlouvy. Jedná se o rozšíření možnosti vrácení výrobků nad rámec 14 denní zákonné lhůty.

 

PLATNOST AKCE OD 1.01.2021 DO 31.12.2021
Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.