ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Úvodní strana / Výdejní místa

Výdejní místa

Osobní odběr PRAHA
 
Na výdejním místě není možné platit kartou ani v hotovosti. Max hmotnost výrobku do 10kg.
Možnost vyzvednutí zboží na výdejním místě v Praze 9 - Horních Počernicích. Balíček bude po dobu 7 dní k vyzvednutí na výdejním místě.
Bližší informace o výdejním místě zde.
 
Osobní odběr HeurekaPoint
HeurekaPoint je síť výdejních míst Uloženka, která zajišťuje výdej zboží na svých pobočkách po celé České republice. Obvyklá doba pro doručení balíčku na výdejní místo je 1 - 2 pracovní dny od expedice. Balíček bude po dobu 7 dní k vyzvednutí na výdejním místě. Možnost vyzvednutí balíčku je limitováno váhou 15kg, rozměry produktu a výší dobírky 20 000 Kč. Poplatek za doručení na výdejní místo je 59 Kč včetně DPH. Fotoaparáty, objektivy a vybranné produkty jsou bez poplatku.
Bližší informace o výdejních místech Uloženky najdete zde.
 
Osobní odběr Zásilkovna
Zásilkovna je síť výdejních míst, která zajišťuje výdej zboží na pobočkách po celé České republice. Obvyklá doba pro doručení balíčku na výdejní místo je 1 - 2 pracovní dny od expedice. Balíček bude po dobu 7 dní k vyzvednutí na výdejním místě. Možnost vyzvednutí balíčku je limitováno váhou 5kg, rozměry produktu a výší dobírky 50 000 Kč. Poplatek za doručení na výdejní místo je 59 Kč včetně DPH. Fotoaparáty, objektivy a vybranné produkty jsou bez poplatku.
Bližší informace o výdejních místech Zásilkovny najdete zde.
 
Osobní odběr Česká pošta (Balík na poštu)
Ve spolupráci s Českou poštou nabízíme možnost vyzvednutí zásilky na více jak 2700 poštách. V průběhu objednávky si zvolíte pobočku České pošty, kam budete chtít zásilku doručit. Možnost vyzvednutí zásilky na zvolené poště je do 1 - 2 pracovních dnů, pokud objednávku provedete v pracovní den do 13:30. O možnostech vyzvednutí jste informováni prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení zásilky na poště.
Bližší informace o výdejních místech České pošty najdete zde.
 
Mapa CR
Proč u nás

Nakupujte bezpečně

Jsme ověřený zákazník portálu Heureka a vlastníme APEK certifikát.

Výdejní místa

Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Zboží ve vlastním skladu

98 % veškerého sortimentu máme skladem a je připraven k okamžité expedici.

Doprava zdarma

U nákupu vybraných produktu máte po ČR dopravu ZDARMA.